Normální velikost písma Zvětšit písmo Vytisknout

Kalendář akcí
Hlavní strana » Katalog » Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o. p. s.

Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o. p. s.

Název:Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o. p. s.
Sídlo:Vrchlického 57, 58647 Jihlava
Organizační forma:obecně prospěšná společnost
IČ:265 94 706
Bankovní spojení:179133355/0300
Statutární zástupce:Mgr. Miroslav Němec
Telefon / Fax:568 841 034, 732 702 777
E-mail:szdptr@volny.cz
Web:www.zdravotnepostizeni-vysocina.cz

Poslání organizace

Posláním Centra pro zdravotně postižené kraje Vysočina (v Jihlavě, Havlíčkově Brodě, Pelhřimově, Třebíči a ve Žďáře nad Sázavou) je prostřednictvím sociálního poradenství zvyšovat informovanost osob se zdravotním postižením, podporovat jejich nezávislost a samostatnost a napomáhat jim ke zvýšení či udržení kvality života.

Charakteristika organizace

CZP kraje Vysočina poskytuje poradenství, podporu a pomoc osobám se zdravotním postižením, jejich rodinám, blízkým a seniorům při zvládání obtížné sociální (životní) situace. Poskytuje informace o způsobech a možnostech řešení obtížné sociální situace uživatele a subjektech, které mohou poskytovat uživateli odbornou pomoc, včetně zprostředkování takové služby. Přispívá k nezávislosti a soběstačnosti uživatele zapůjčením kompenzační či rehabilitační pomůcky. Zlepšuje dostupnost odborného sociální poradenství pro OZP v kraji Vysočina prostřednictvím osobních návštěv v přirozeném domácím prostředí uskutečněným na základě telefonické žádosti uživatele.

Název / typ službyAdresa
Sociální poradenství - základní a odborné, půjčovna rehabilitačních a kompenzačních pomůcek / § 37 - Odborné sociální poradenstvíDobrovského 2915, 58001 Havlíčkův BrodDETAIL